امور اقتصادي دانشگاه
شركت ايده پردازان سرمايه انديش سپاهان
(شركت هلدينگ كاركنان دانشگاه آزاد استان اصفهان)
سرمايه گذاري چيزي نيست كه مختص ميلياردرها و ثروتمندان بزرگ باشد. بلكه هر كسي كه هزينه‌ي زندگي خود و اطرافيانش را تامين مي‌كند، طبيعتاً به فكر سرمايه گذاري هم هست. به اميد اينكه بتواند بهترين استفاده را از دارايي، سرمايه و خلاصه دستاوردهاي زحماتش داشته باشد. فضاهاي اقتصادي مثل فضاي اقتصادي حاكم بر كشور ما كه نوسانات اقتصادي زياد است، دغدغه‌ي سرمايه گذاري هم براي ما جدي‌تر است. زماني كه نرخ تورم و ميزان نوسانات شاخص‌هاي اقتصادي بالاست، عموم مردم احساس خوبي به نگهداري پول نقد ندارند و به دنبال گزينه‌هايي براي سرمايه گذاري هستند تا بتوانند پول‌ها و دارايي‌هاي خود را به شكلي مولد‌تر و ماندگارتر، تبديل كنند.
 
امروزه در كشور ما، مردم پول خود را به شكل‌هاي مختلف سرمايه گذاري مي‌كنند. از خريد ملك و ارز و سهام تا پس انداز در حسابهاي بلندمدت و خريد كالاهاي مصرفي با دوام. گزينه‌هاي سرمايه گذاري بسيار متعدد هستند و نگراني‌هاي اقتصادي هم ما را به تصميم گيري سريع در اين زمينه ترغيب مي‌كنند. البته نكته قابل توجه سرمايه هاي اندك و كوچك مي باشد كه با اين سرمايه هاي اندك امكان فعاليت هاي بزرگ اقتصادي براي فرد وجود ندارد. پس اگر سرمايه هاي اندك جمع شوند و به طور صحيح برنامه ريزي و مديريت شوند مي توان كارهاي بزرگي انجام داد.
 
ايده و فكر انجام كارهاي بزرگ اقتصادي با همكاري و مشاركت كليه همكاران دانشگاهي در دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان شكل گرفت. با همفكري و كمك گرفتن از متخصصين حوزه اقتصاد، كسب و كار و اساتيد دانشگاه و طرح موضوع طي جلساتي در كميته تخصصي اقتصادي و سرمايه گذاري، راه اندازي و ايجاد شركت هلدينگ براي ورود به فعاليت هاي بازرگاني، توليدي، خدماتي، آموزشي، اقتصادي، بازار سرمايه و دانش بنيان به تصويب و تاييد رسيد.
 
مطابق با شيوه نامه فعاليت هاي اقتصاد دانش بنيان و سرمايه گذاري دانشگاه امكان ورود حتي واحدهاي دانشگاهي به شركت هاي مادر تخصصي و هلدينگ فوق الذكر وجود دارد. از طرفي در واحدهاي دانشگاهي زمينه هاي فعاليت در زمينه هاي مختلف نيز وجود دارد. سرمايه گذاري در طرح هاي دانش بنيان، فعاليت هاي مشاركتي با واحدهاي دانشگاهي جهت فعاليت هاي خدماتي، توليدي و بازرگاني امكان پذير مي شود.
اگر چه بحث سرمايه و سرمايه گذاري، بسيار گسترده و پيچيده است، با سرمايه گذاري و سهامداري در اين شركت و همكاري پرسنل حتي در زمان بازنشستگي نيز مي توانيم آينده بهتري براي خود و خانواده خود فراهم كنيم.
جهت سهامداري در شركت هلدينگ كاركنان دانشگاه (شركت ايده پردازان سرمايه انديش سپاهان - يا به اختصار شركت اساس ) مبلغ هر سهم 1000،000 ريال (يك ميليون ريال) مشخص شده است و هر فرد مي تواند حداقل 10 سهم و حداكثر 200 سهم خريداري كند.
 
همكاران محترم دانشگاهي كه تمايل به سرمايه گذاري در اين شركت را دارند، لازم است فرم اعلام آمادگي و درخواست سرمايه گذاري كه در زير اين صفحه قرار گرفته است را تكميل نمايند. بديهي است پس از پايان زمان نام نويسي، از طريق واحد دانشگاهي و دفتر شركت، شماره حساب جهت واريز وجه سرمايه براي سرمايه گذاران اطلاع رساني خواهد گرديد.
در ضمن فرد متقاضي متعهد مي شود در زمان اعلام شماره حساب 35 درصد مبلغ سهام مورد درخواست خود را واريز نمايد و مابقي مبلغ تا حداكثر سه ماه بعد واريز شود.

 

تاریخ به روز رسانی:
1398/11/07
تعداد بازدید:
3395
Powered by DorsaPortal