به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
رهبر در پيامي به اختتاميه مسابقات سراسري قرآن: مسابقات سراسري قرآن و عترت، برگ زريني از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامي است
رهبر در پيامي به اختتاميه مسابقات سراسري قرآن: مسابقات سراسري قرآن و عترت، برگ زريني از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامي است

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي گفت: مسابقات سراسري قرآن و عترت به عنوان بزرگ‌ترين رويداد قرآني دانشگاهي، برگ زريني از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامي است.

روابط عمومي و اطلاع رساني، پيام دكتر فرهاد رهبر رئيس دانشگاه آزاد اسلامي همزمان با آغاز مراسم اختتاميه بخش شفاهي بيست و دومين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) قرائت شد.

متن پيام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي كه صبح امروز در آغاز اين مراسم از سوي دكتر احمد آذين رئيس شوراي برگزاري اين دوره از مسابقات و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان قرائت شد به شرح زير است:

استادان گرامي، دانشجويان عزيز و فرهيختگان ارجمند

نگاه رباني و مومنانه خداجويان بر سبيل وحي و كلام الهي، روشنگر مسير رستگاري در تلاطم ضلالت‌ها و گمراهي‌‌هاي فكري و فلسفي در هميشه تاريخ بوده است. تاكيدات موكد پيامبر عظيم‌الشان اسلام حضرت محمد(ص) بر تاسي از دو گوهر گرانبهاي قرآن و عترت، فحواي كلام ختمي مرتبت براي شيطان‌ستيزي، مبارزه با طاغوت‌ها و زندگي الهي در بين امت اسلامي به شمار مي‌آيد.

كلام زندگي سراسر عالمانه و عارفانه پيامبر بزرگ اسلام و ائمه اطهار عليهم‌السلام بزرگترين و مهمترين تفسير علمي و جاودان حيات قرآني و سلوك رباني اين انفاس قدسي و اتمام نعمت براي همه جويندگان حق به شمار مي‌آيد. هم‌نشيني و انس با قرآن كريم در پرتو ولايت و حب اهل بيت عليهم‌السلام به منزله اكمال دين ضامن دست يافتن به مقام امن و ايمان و حيات طيبه است.

جاي بسي‌خرسندي است كه اختتاميه بزرگ‌ترين رويداد قرآني دانشگاهي، يعني بيست و دومين دوره مسابقات سراسري قرآن و عترت كه به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شده است، برگ زريني از افتخارات اين دانشگاه و طليعه روشني از دينداري و علم آموزي در بين جوانان و خداجويان را به ارمغان آورده است تا زمينه‌ساز تحقق وعده‌هاي الهي گردد.

اين جانب ضمن تسليت به مناسبت رحلت حضرت رسول اكرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبي(ع) با تاكيد بر ترويج سياست‌هاي فرهنگي و قرآني در محيط دانشگاهي، اميدوارم تمسك به قرآن كريم و عترت همچنان چراغ راه دانشجويان، استادان و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي باشد، درود خالصانه خود را به كليه عوامل اجرايي و شركت كنندگان اعلام كرده و توفيق روزافزون همگان از خداوند منان براي ايشان مسئلت دام.

فرهاد رهبر

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي

۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ آذر
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal