صفحه نخست  صفحه اصلی دانشگاه  گالری |  ارتباط با ما  | اطلاعات تماس
دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان)
با امضای تفاهم‌نامه؛ «طرح پویش» راهی کلینیک حقوقی می‌شود
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان تفاهم‌نامه‌ای با کانون وکلای دادگستری این استان امضا کرد که انجام طرح پویش برای دانشجویان رشته حقوق ازجمله اهداف آن است.

سیدامیر موسوی دبیر انجمن علمی حقوق دانشگاه آزاد واحد اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در اصفهان از امضای تفاهم‌نامه همکاری میان انجمن علمی حقوق این واحد دانشگاهی و کانون وکلای دادگستری استان اصفهان خبر داد و اظهار کرد: این تفاهم‌نامه با هدف بهبود سطح کیفی و مهارتی دانشجویان رشته حقوق واحد اصفهان (خوراسگان) و سایر واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان امضا شد.

وی افزود: این تفاهم‌نامه با اهدافی ازجمله برگزاری مسابقات کشوری در رشته حقوق ازجمله موت کورت (دادگاه مجازی)، برگزاری کارگاه‌های علمی برای افزایش سطح علمی و تخصصی دانشجویان حقوق، انجام طرح پویش برای دانشجویان این رشته و برگزاری همایش‌های بین‌المللی و داخلی میان طرفین منعقد شد.

دبیر انجمن علمی حقوق دانشگاه آزاد واحد اصفهان با اشاره به کارگاه‌های مورد نظر در این تفاهم‌نامه بیان کرد: برگزاری کارگاه‌های حقوق ثبت، حقوق بیمه، حقوق گمرک، حقوق بورس، حقوق مالیات، حقوق نفت و گاز، دوره داوری مقدماتی و پیشرفته، دوره قرارداد نویسی مقدماتی و پیشرفته، بررسی قوانین چک و سفته و دوره دادخواست نویسی مقدماتی و پیشرفته در این تفاهم‌نامه مدنظر طرفین است.

موسوی عنوان کرد: با توجه به راه‌اندازی کلینیک حقوقی خانواده توسط دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و کانون وکلای استان، انجمن علمی حقوق در نظر دارد از میان دانشجویان علاقه‌مند و دارای شرایط حضور در طرح پویش، افرادی را به این کلینیک معرفی کند.

تاریخ:
1401/08/22
تعداد بازدید:
796
منبع:
طراحی و توسعه در اداره وبومتریک و امور وب سایتهای دانشگاه - کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) می باشد.
Powered by DorsaPortal