صفحه نخست |صفحه اصلی دانشگاه | ارتباط با حوزه فرهنگی |  

✓ دهمين جشنواره سراسري كتابخواني رضوي
- ✓ دهمين جشنواره سراسري كتابخواني رضوي
 

نهاد رهبري دانشگاههاي آزاد اسلامي استان اصفهان]

دهمين جشنواره سراسري كتابخواني رضوي

«دهمين دوره جشنواره كتابخواني رضوي با معرفي 12 عنوان كتاب، خانواده‌ها، دانش‌آموزان، دانشجويان و گروه‌هاي مختلف سني را در فراغت ناخوانده اين روزها به حضور مجازي در اين ضيافت كتابخواني دعوت كرد

دهمين دوره جشنواره كتابخواني رضوي علي‌رغم تعطيلي كتابخانه‌هاي عمومي، نخستين گام‌هاي خود را با استفاده از ظرفيت‌هاي فضاي مجازي برداشته و با توجه به تعطيلي مراكز پيش‌دبستاني، مدارس و دانشگاه‌هاي سراسر كشور؛ امكان مشاركت در بخش‌هاي مختلف خود را در اين بستر فراهم كرده است. خانواده‌ها و علاقه‌مندان گروه‌هاي مختلف سني مي‌توانند در اين ايام با حضور در اين جشنواره كتابخواني، ضمن پر كردن بهينه اوقات فراغت، از اين فرصت بهترين استفاده را براي ارتقاي سطح كيفي و كمي مطالعات مذهبي و آشنايي با سيره حضرت امام رضا(ع)، حضرت امام هادي(ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت احمدبن موسي شاهچراغ(ع) ببرند.

اين جشنواره در سه بخش «فردي»، «گروهي»، «خانوادگي» و در بستر الكترونيك برگزار مي‌شود كه علاقه‌مندان مي‌توانند با مطالعه منابع مرتبط با اين بخش، به صورت فردي، گروهي يا خانوادگي، به شيوه الكترونيكي در جشنواره شركت كنند. براي شركت در بخش الكترونيك به سايت سامانه مسابقات الكترونيك كتابخواني www.samakpl.ir و يا سايت جشنواره رضوي www.razavi.iranpl.ir مراجعه نماييد.

توضيحات جشنواره:

https://www.iranpl.ir/news/21878/

پوستر جشنواره:

https://www.iranpl.ir/news/21982/

اينفوگرافي معرفي منابع جشنواره:

https://www.iranpl.ir/photo/22015/

@nahadazadesf

۱۳۹۹ سه شنبه ۴ آذر
 
namaz
quran
کانون فوق برنامه
 
Powered by DorsaPortal