به ياد آريد كه لذّتها تمام شدنى است و پايان ناگوار آن بر جاى ماندنى، پیامبراکرم(ص)
تاكيد دكتر طهرانچي بر دستيابي به تمدن نوين اسلامي در همه زمينه‌ها
- تاكيد دكتر طهرانچي بر دستيابي به تمدن نوين اسلامي در همه زمينه‌ها

تاكيد دكتر طهرانچي بر دستيابي به تمدن نوين اسلامي در همه زمينه‌ها

 

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي با حضور در دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور از نزديك با مسئولان و دانشجويان شركت‌كننده در طرح معرفت رضوي ديدار و گفت‌وگو و در مزار شهداي گمنام حاضر شد و به مقام شامخ شهدا اداي احترام كرد.

دكتر محمدمهدي طهرانچي از كلاس‌هاي طرح معرفت رضوي بازديد و دقايقي با دانشجويان گفت‌وگو كرد و از محتواي كلاس‌ها و امكانات تخصيص‌شده مطلع شد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي سپس در نشست ويژه‌اي در تالار عطار واحد نيشابور كه امام‌جمعه، فرماندار، فرماندهي تيپ 21 امام‌رضا (ع)، مديركل امور فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي، رئيس واحد مشهد و نيشابور، معاون فرهنگي و دانشجويي واحد مشهد، مسئولان واحد نيشابور و دانشجويان شركت‌كننده در طرح معرفت رضوي حضور داشتند، شركت كرد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي اظهار كرد: «با تاسي از منويات مقام معظم رهبري همگي بايد تلاش كنيم به تمدن نوين اسلامي در همه زمينه‌ها دست يابيم تا غرب و دشمنان نتوانند از طريق وابسته‌كردن به كشور و ملت ما ضربه بزنند
طهرانچي افزود: «اين دستيابي فقط در سايه اعتقاد به خداوند بزرگ و ائمه‌اطهار و ارتقاي شناخت و معرفت از راه و روش و سلوك ائمه امكان‌پذير خواهد بود
وي حضور در اين نوع اردوها را فرصت مغتنمي براي دانشجويان دانست كه منجر به ارتقاي سطح علمي و فرهنگي آنها خواهد شد.
او، عملي‌كردن علم و تحصيل فارغ‌التحصيلان و توجه به اقتصاد دانش‌بنيان را از برنامه‌هاي كلي دانشگاه در آينده دانست و رفع دغدغه اشتغال فارغ‌التحصيلان را جزء برنامه‌هاي پيش روي دانشگاه برشمرد.
طهرانچي همچنين توجه بيشتر به مسائل فرهنگي دانشگاه را از ساير برنامه‌هاي آتي عنوان كرد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي در ادامه با سعه‌صدر و صبر مثال‌زدني و در كمال عطوفت و مهرباني، صحبت‌هاي دانشجويان را شنيده و به همه خواسته‌هاي آنان كه بيشتر مربوط به درخواست ديدار با مقام معظم رهبري، توجه جدي تر به مسائل علمي و فرهنگي استادان، جلوگيري از ورود خائنان به انقلاب و حاميان فتنه به دانشگاه و نيز توجه بيش از پيش به درخواست‌هاي صنفي دانشجويان بود، پاسخ داد. در اين مراسم دكتر جعفر سعيدي، رئيس واحد نيشابور هم گزارشي از وضعيت اين واحد ارائه كرد.
همچنين دكتر رضا نصيري، مديركل امور دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي نيز گزارش كاملي از اردوهاي دانشجويي به‌ويژه طرح معرفت رضوي ارائه داد.
او هدف از اجراي اين طرح را معرفت‌افزايي و ارتقاي سطح معرفت و شناخت مسائل ديني و فرهنگي دانشجويان به‌ويژه انس و الفت و شناخت بيشتر مقام و منزلت حضرت امام‌رضا (ع) برشمرد

http://farhangi.iau.ir.


 

۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
 
namaz
quran
کانون فوق برنامه
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 30 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 70 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 46399 تعداد کاربران بر خط 125 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
Powered by DorsaPortal