صفحه نخست  صفحه اصلی دانشگاه  گالری |  ارتباط با ما  | اطلاعات تماس
دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان)
1401/07/22
اطلاعیه شماره (6): ویژه نحوه برگزاری کلیه کلاس‌ها و کلاسهای هوشمند

بسمه تعالی

همکاران ارجمند و اساتید محترم مدعو
موضوع: اطلاعیه مهم برگزاری کلاس‌ها
باسلام و احترام
ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، در رابطه با برگزاری کلاس‌ها موارد ذیل را به‌استحضار می‌رساند:
1- برنامه زمان‌بندی دروس در سامانه آموزشیار و سایت دانشگاه به آدرس isfahan.iau.ir بخش معاونت آموزشی قابل رویت می‌باشد.
2- تقاضا می‌شود همکاران گرامی مطابق با ابلاغ تدریس، رأس ساعات اعلام شده در کلاس‌های درس حضور یافته و با دقت نظر ویژه نسبت به ثبت حضور و غیاب دانشجویان عزیز اقدام نمایند.
3- در صورتی‌که از محل کلاس‌ها اطلاعی ندارید، با داشتن شماره کلاس می‌توانید از سایت khuisfvp.ir جهت یافتن مکان کلاس بهره‌مند شوید.
4- کلیه دروس نیمسال جاری؛ مستقل از شیوه برگزاری تدریس در سامانه سامد بارگذاری شده است.
5- اساتیدی که دارای کلاس‌های ترکیبی (حضوری- مجازی) می‌باشند، به خصوص اساتید دروس عمومی، پایه و پیش‌دانشگاهی می‌توانند از سامانه samed.isfahan.iau.ir جهت برگزاری کلاس‌ها استفاده نمایند. ورود به سامانه از طریق نام کاربری (کد ملی) می‌باشد.
6- تعداد 25 عدد از کلاس‌های دانشگاه به سیستم هوشمند مجهز شده است. لذا از همکاران محترمی که کلاس‌های ایشان در محل کلاس‌های هوشمند برگزار می‌گردد، خواهشمند است حتماً از قابلیت برگزاری توامان مجازی و حضوری (سیستم هوشمند) استفاده نمایند. راهنمای استفاده از کلاس‌های هوشمند در سایت دانشگاه به آدرس isfahan.iau.ir بخش اطلاعیه‌ها و همچنین ابتدای صفحه سامانه سامد بارگذاری شده است.
اساتید محترم می‌توانند برای کلاس‌های جبرانی، تکمیلی، حل تمرین، ارائه تکالیف، جلسات اضافی و غیره از این ظرفیت استفاده نمایند و گزارش برگزاری آن را به دانشکده‌های مربوطه و دفتر نظارت و سنجش واحد ارائه نمایند. در ضمن خواهشمند است در بخش اطلاعیه‌ها دانشگاه (isfahan.iau.ir) آخرین اطلاعیه های مربوط به برگزاری کلاس‌ها را مطالعه فرمائید.


 شماره کلاسهای مجهز به سیستم هوشمند مطابق جدول زیر است :

شماره کلاس

نام دانشکده

112،114،120،121،122،130

132،322،323،324،325،326

علوم تربیتی و روانشناسی

416،413،414

فنی مهندسی

51،56،67

علوم انسانی

102

پرستاری و مامایی

86

حکمرانی

801،804،807،809

تربیت بدنی

19

کشاورزی

 

همچنین فیلم آموزشی استفاده از سیستم هوشمند در سایت مذکور(SAMED ) قسمت راهنمای سامانه موجود است.

قابل توجه دانشجویان روانشناسی و علوم تربیتی:
در هفته پیش رو صرفا دانشجویان روانشناسی و علوم تربیتی ثبت نام شده در کد اصلی (ردیف های رنگی در فایلهای پیوست زیر) به صورت حضوری در کلاس حاضر شوند و دانشجویان کد فرعی از طریق سامانه مجازی وارد شوند. در هفته بعد این فرآیند برعکس خواهد شد.  
تعداد بازدید:
31785
طراحی و توسعه در اداره وبومتریک و امور وب سایتهای دانشگاه - کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) می باشد.
Powered by DorsaPortal